Farklılıklarımız

♦ Bire bir eğitim ve bire bir ilginin en iyi şekilde sağlandığı “Butik Okul” prensibiyle hizmet veren okulumuzda sınıflarımız anaokulunda 16-18, ilkokul ve ortaokulda ortalama 20 – 24 kişiliktir.

Her sınıf; içinde akıllı tahta ve internet sistemi olan akıllı sınıftır.

Kontrol, eğitimin en önemli unsurlarından biridir. Okulumuzun binası kontrolü olanaksız kılan kör noktaların bulunmaması için projelendirilmiş olup güvenliği maksimum düzeyde tutmaktadır.

Okulumuz öğrencilerine 1. sınıftan 8. sınıfın sonuna kadar ihtiyaç duyulan her an ücretsiz özel ders desteği verilmektedir. Okulumuzda okuyan öğrenciler dışarıdan bir dershaneye veya özel derse hiçbir şekilde ihtiyaç duymamaktadır.

Birimimiz her bireyin tek ve biricik olduğu, bu nedenle özel ve değerli olduğu gerçeğinden hareket eder. Bu bağlamda öncelikle her öğrenciye bireysel psikolojik danışmanlık hizmeti verilir.

Bireye yönelik olarak yapılan Eğitsel Rehberlik Çalışmaları; öğrencilerin kendilerini tanımaları, güçlü ve zayıf yönlerini keşfederek kendilerini geliştirmek için bir plan dâhilinde düzenli ve verimli ders çalışmalarını hedeflemektedir.

Sağlıklı ruhsal, sosyal gelişime sahip bireylerin yetiştirilmesi sürecinde anne – baba eğitiminin öneminden hareketle düzenlenen seminerlerle anne-baba-çocuk üçgeninde sağlanacak iletişimin niteliği artırılır.

Geleneksel Ve Kalıplaşmış Program Anlayışı Yerine İhtiyaç ve Beklenti Odaklı Yaratıcı-Yenilikçi-Özgün Eğitim Programları Yaşam Beceri Atölyelerimiz ve Akademik Atölyelerimizde uygulanır.

21.yüzyılın Eğitim Öğretim Anlayışına Göre Hazırlanmış Bireysel Gelişim ve Takip Programları ile çocuklarımıza 360 derece Aile ve Öğrenci Rehberliği hizmeti sunulmaktadır.

Türkiye’nin Her Yerinde tüm şubelerimizde Eşgüdümlü Akademik Ölçme Değerlendirme Sistemi uygulanmaktadır.

Güçlü Çözüm Ortaklarımız; Bilfen Şirketler Grubu ile beslenme, güvenlik ve servis taşımacılığında A+ kalitede destek hizmetlerimizi ve Denar Mimari ile A+ kalitede okul binalarımızda eğitim öğretim hizmetlerimizi sunmaktayız.